Kurumsal
Hakkımızda

Anas Metal İnşaat ve Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1983 yılında İstanbul Eyüp semtinde ticari faaliyetlerine başlamıştır. 

İlk üretim faaliyetimiz otomotiv ve benzeri sanayi sektörlerine yönelik yan sanayi ürünlerinin imalatından oluşmaktaydı.

1985-1992 yılları arasında, firmamızda inşaat makinaları ve gemi makaraları da üretilmiştir.

Firmamızda 1992 yılında bağlantı elemanları (Klemens, Gerdirme vb.) imalatına başlanmıştır. Günümüzde de bu ürünlerin üretimi devam etmektedir.

2002 yılından itibaren firmamızda, inşaat sektöründe yoğun olarak kullanılan “Beton Kalıp Kilidi” (Çiroz) ve “Beton Kalıp Kilidi Makinesi” üretimine başlanmıştır. Şuanda üretim kapasitemizin büyük bir yüzdesini bu ürünler oluşturmaktadır.

Özellikle ihracat oranlarımız ile üretim kapasitemiz arttığından,  2015 yılında daha büyük bir fabrikaya geçiş yapma ihtiyacı duyulmuştur. Günümüzde üretimimize Arnavutköy, İstanbul ilçesinde bulunan 5.650 m2 açık ve 2.000 m2 kapalı, toplamda 8.650 m2 lik bir alana sahip üretim tesisimizde devam edilmektedir.  

Anas Metal bünyesinde AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarına büyük önem verilmektedir. Üretimimizde müşteri memnuniyeti ve talepleri önceliklerimiz arasındadır. Kalite standardımız korunarak, mevcut ürünlerimizin seri üretimine devam edilmekte, ayrıca müşterilerimizin özel talepleri sonucunda yeni ürün denemeleri  de yapılabilmektedir. Müşteri ilişkileri departmanı ile satış sonrası desteğimiz sürdürülmektedir. 

Vizyonumuz mevcut üretim kapasitemizi sürekli geliştirerek, yeni ürünler ve pazarlar keşfetmektir.

 
 

Anas Metal © 2023

web tasarım Grafik Sanatlar Merkezi